CLUBFÅTÖLJ, 1900-tal.

CLUBFÅTÖLJ, 1900-tal.
97775. CLUBFÅTÖLJ, 1900-tal.

Skinnklädsel.

Skador. Mindre karmdel saknas, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
97775. CLUBFÅTÖLJ, 1900-tal.

Skinnklädsel.

Antal besök: 1 102