97769. CIGARETT/CIGARRETUIER, 2 st , silver. Tot vikt 345 gram.
Cigarettetui GAB 1939, ca 9,5 x 8 cm.
Cigarett/Cigarretui med emblem i guld/förgyllt silver, svensk importstämpel, ca 10,5 x 14,5 cm.
Slitage. Större etui med skadat gångjärn samt emblemskador. Gravyrer, emblem.