CIGARETT/CIGARRETUIER, 2 st , silver. Tot vikt 345 gram.

97769. CIGARETT/CIGARRETUIER, 2 st , silver. Tot vikt 345 gram.

Cigarettetui GAB 1939, ca 9,5 x 8 cm.
Cigarett/Cigarretui med emblem i guld/förgyllt silver, svensk importstämpel, ca 10,5 x 14,5 cm.

Slitage. Större etui med skadat gångjärn samt emblemskador. Gravyrer, emblem.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 073