SPEGEL med TRYMÅ, 1900-tal.

SPEGEL med TRYMÅ, 1900-tal.
97762. SPEGEL med TRYMÅ, 1900-tal.

Förgyllda.
Spegel. Höjd 143 cm.
Trymå med marmorskiva. Längd 53, höjd 59 cm.

Färgbortfall, krönet med färgbortfall, trymån något ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllda.
Spegel. Höjd 143 cm.

Antal besök: 1 286