PLÅTBIL, Mercedes 500 K, Roadster 1936, Made in Italy, 1900-talets senare del.

977492. PLÅTBIL, Mercedes 500 K, Roadster 1936, Made in Italy, 1900-talets senare del.

Längd 24 cm.

Mindre ytslitage samt limmad framruta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 cm.

Antal besök: 342