NILS RUNDGREN. (Björnjägaren), figurscen, blandteknik, signerad och daterad 1971.

977099. NILS RUNDGREN. (Björnjägaren), figurscen, blandteknik, signerad och daterad 1971.

Bladstorlek ca 25x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 25x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 601