Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ALLAN KARLSSON. "Nöjets estrader och blind spelman på Tomelilla marknad", olja på pannå, signerad.
977091. ALLAN KARLSSON. "Nöjets estrader och blind spelman på Tomelilla marknad", olja på pannå, signerad.
56 x 74 cm.
skador, färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
56 x 74 cm.
skador, färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
786