SKOHYLLA, stringmodell, 1900-talets senare del.

976709. SKOHYLLA, stringmodell, 1900-talets senare del.

51 cm. Djup 33 cm. Höjd 42 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 367