SOFFBORD, Inge Davidson, 1960-tal.

976532. SOFFBORD, Inge Davidson, 1960-tal.

Träunderede med travertinskiva
höjd 51 cm,längd 125 cm,bredd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 753