SMINKBORDSSPEGEL, 3-delad, teak, 1950/60-tal.

976249. SMINKBORDSSPEGEL, 3-delad, teak, 1950/60-tal.

Höjd höga spegeln cirka 69,5 cm, höjd låga speglarna cirka 59 cm. Total längd i utfällt läge cirka 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 557