PER NILSSON-ÖST. Skulptur, snidat trä, signerad och daterad -64.

97606. PER NILSSON-ÖST. Skulptur, snidat trä, signerad och daterad -64.

Höjd 36 cm.

Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm.

Sprickor.

Antal besök: 1 702