SKEPPSLAMPA, mässing, 1900-tal.

976022. SKEPPSLAMPA, mässing, 1900-tal.

Ca bredd 16, höjd 20 cm.

Bruks/åldersslitage
Korrosion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca bredd 16, höjd 20 cm.

Bruks/åldersslitage
Korrosion.

Antal besök: 741