SIDEBOARD, "Trio", design Nils Jonsson, ur "Bra bohag"-serien, Troeds, 1900-talets andra hälft.

97590. SIDEBOARD, "Trio", design Nils Jonsson, ur "Bra bohag"-serien, Troeds, 1900-talets andra hälft.

Teak. Skjutdörrar samt 5 lådor. Etikettmärkt. Längd 191, bredd 45, höjd 79 cm.

Slitage, repor, ringmärke, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 903