FLASKKYL, Tupor, plast med trähandtag, 1960-tal.

975683. FLASKKYL, Tupor, plast med trähandtag, 1960-tal.

Höjd 50 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 653