BORDSRAM, mässing, Jugendstil, 1900-tal.

975635. BORDSRAM, mässing, Jugendstil, 1900-tal.

Innermått 13,5x9,5 cm. Totalmått 26,5x18 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 324