MODELLTÅG MÄRKLIN ånglok 3000, 8 vagnar, räls med mera.

97526. MODELLTÅG MÄRKLIN ånglok 3000, 8 vagnar, räls med mera.

H0 växelström.

Slitage och skador. Loket fungerar, men reläet behöver justeras.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 147