SIRI DERKERT. Komposition med kor, färglitografi, signerad och numrerad 60/250.

97510. SIRI DERKERT. Komposition med kor, färglitografi, signerad och numrerad 60/250.

39 x 47 xm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 47 xm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 971