OKÄND KONSTNÄR, olja papppanå. 1800/1900-tal.

97476. OKÄND KONSTNÄR, olja papppanå. 1800/1900-tal.

Sjölandskap med boskap. Enligt text på baksidan inköpt 1912 på ritlärare Hallins sterbhusauktion och utförd av Anders Andersen Lundbye. 24x35 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 1 200