ARNE WILLNERS. Blandteknik.

ARNE WILLNERS. Blandteknik.
974579. ARNE WILLNERS. Blandteknik.

Uppställning med kanna och skål. Signerad. 36x20 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 404