SOFFA, renässansstil, 1900-tal.

974141. SOFFA, renässansstil, 1900-tal.

Längd 145 cm, djup 70 cm, höjd 98 cm.

Omfattande slitage och märken senare hjultrissor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 313