CHIFFONJÉ, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, 1800-tal.
97412. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Längd 104 bredd 50,5 höjd 134 cm.

Slitage, fanerskador, enstaka skador, maskstungen. Senare beslag, beslag med skador. Översta lådans lås kärvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
97412. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 720