PRYDNADSTIGER, konstmassa, 1900-talets andra hälft.

97393. PRYDNADSTIGER, konstmassa, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 76 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 76 cm.

Slitage och färgbortfall.

Antal besök: 1 550