FLYGEL, Julius Feurich, Leipzig, 1900-tal.

973606. FLYGEL, Julius Feurich, Leipzig, 1900-tal.

Mått ihopfälld: höjd 98,5 cm, bredd 148 cm, djup ca 156 cm.

Pianopall: höjd 53 cm, bredd 61 cm, djup 40 cm.

Lackskador på kanter, smärre märken, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 054