Träsoffa 1800-1900-tal.

Träsoffa 1800-1900-tal.
97355. Träsoffa 1800-1900-tal.

Svängd rygg och svängda gavlar.Längd 202, bredd 60, höjd 85 cm. Senare lock klätt med beige hemslöjdstyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 240