SOFFGRUPP, 3 delar, 1970-tal.

SOFFGRUPP, 3 delar, 1970-tal.
97308. SOFFGRUPP, 3 delar, 1970-tal.

Stålrörskonstruktion. Lösa plymåer med brunt skinn. Vitt canvastyg under plymåerna.

Fåtöljer, 2 st, på hjul, olika höjd på ryggen.
Soffa. Längd 146 cm.

Skinnet med slitage, underliggande canvastyget med ställvisa fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa. Längd 146 cm.

Antal besök: 804