YTTERFODER, 4 st, samt BLOMKRUKA, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

973018. YTTERFODER, 4 st, samt BLOMKRUKA, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

2 st, diameter 12,5, höjd 11 cm.
2 st diameter 14,5 cm, höjd 12 cm.
Blomkruka, diameter 13, höjd 10 cm.

Slitage, krackeleringar, avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 249