ASKFAT, glas, Orrefors, Lars Hellsten, signerad.

972559. ASKFAT, glas, Orrefors, Lars Hellsten, signerad.

Som bredast ca 20 cm.

Bruksslitage, lite repig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Som bredast ca 20 cm.

Bruksslitage, lite repig.

Antal besök: 4 013