THOMAS HAFSTRÖM. Färglitografi.

972435. THOMAS HAFSTRÖM. Färglitografi.

Kvinna med stövlar. Signerad samt numrerad 248/260 ex. 60x46 cm.

Mindre ytslitage.

Thomas Hafström (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Thomas Hafström (Född 1954)

Antal besök: 463