KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johanstil, 1900-tal.

97230. KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johanstil, 1900-tal.

Randig klädsel.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Randig klädsel.

Slitage, märken.

Antal besök: 552