KISTA, renässans-stil, 1900-tal.

97224. KISTA, renässans-stil, 1900-tal.

Ek. Rektangulär form. Skuren dekor. Längd 140, bred 57, höjd 54 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 260