SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

97182. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Skuren dekor på svängda ben. Vit klädsel. Längd 160 cm.

Slitage, klädseln med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 757