TEKANNA samt ASSIETTER, 13 delar, "Colorado LA" Stig Lindberg, Gustavsberg.

97176. TEKANNA samt ASSIETTER, 13 delar, "Colorado LA" Stig Lindberg, Gustavsberg.

Höjd utan handtag 22 cm.

En assiett med produktionsnagg. Tekannas handtag ej original.
Assietter ej stämplade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd utan handtag 22 cm.

Assietter ej stämplade.

Antal besök: 2 377