STEREO, Beosystem 5500, samt golvhögtalare.

97072. STEREO, Beosystem 5500, samt golvhögtalare.

Höjd på högtalare 149 cm.
Borstad stål samt plast.
instruktionsböcker samt kablage medföljer.

Slitage/repor, slagmärken på högtalare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på högtalare 149 cm.
Borstad stål samt plast.

Antal besök: 3 022