BLOMSTERBORD, teak, 60-tal.

BLOMSTERBORD, teak, 60-tal.
97050. BLOMSTERBORD, teak, 60-tal.

med plåtlåda, höjd 71, längd 120, bredd 27 cm.

småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

småskador.

Antal besök: 2 291