VINAIGRETTE, förgyllt silver, troligen Thomas Shaw Birmingham England 1825.

97043. VINAIGRETTE, förgyllt silver, troligen Thomas Shaw Birmingham England 1825.

Längd ca 4 cm.

Smärre slitage. Inristat nummer invändigt på lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 4 cm.

Antal besök: 1 043