Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GÖTE LONG. "Komposition med läderlappsfåtöljer och armaturer", olja på duk, signerad Long.
97011. GÖTE LONG. "Komposition med läderlappsfåtöljer och armaturer", olja på duk, signerad Long.
Ca 55 x 38 cm.
Krackelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 55 x 38 cm.
Krackelyrer.
Auktionshuset Kolonn
2 361