HUGO LUNDGREN. Tavla, trä, signerad.

969907. HUGO LUNDGREN. Tavla, trä, signerad.

ca 47,5x78 cm (yttermått).

Åldersslitage. Mindre fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 47,5x78 cm (yttermått).

Antal besök: 1 280