SKÅL,Kristallindustri,Malmö,signerad,ca 1940.

969886. SKÅL,Kristallindustri,Malmö,signerad,ca 1940.

Motiv med kvinna, moln och växt. Swedish Grace
höjd 11 cm, diameter 18 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 11 cm, diameter 18 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 514