VERKTYGSVAGN, Wisent, samt verktyg, 2000 tal.

96966. VERKTYGSVAGN, Wisent, samt verktyg, 2000 tal.

I moduler, Höjd 135 cm, bredd 62 cm.

Slitage/bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/bruksskick.

Antal besök: 14 949