FASKINKNIV OCH BAJONETT, 1800-tal.

96946. FASKINKNIV OCH BAJONETT, 1800-tal.

Faskinkniv 1848, längd 40 - 60 cm.

Slitage, färgrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgrester.

Antal besök: 1 002