Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
ULRICA HYDMAN VALLIEN. Pokal, glas, Kosta Boda, signerad.
969382. ULRICA HYDMAN VALLIEN. Pokal, glas, Kosta Boda, signerad.
Höjd ca 26 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 26 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
359