PALLAR, 2 st , varav en design Gilbert Rohde 1930-tal.

96933. PALLAR, 2 st , varav en design Gilbert Rohde 1930-tal.

Pallar, 2 st , varav en design Gilbert Rohde 1930-tal.

Slitage, skada skinn, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 095