MINKPÄLS, Saga, 1900-tal.

MINKPÄLS, Saga, 1900-tal.
96928. MINKPÄLS, Saga, 1900-tal.

Ljusbrun. Stl 38/40.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusbrun. Stl 38/40.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 317