FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.

FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.
96903. FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.

Tygklädd. Höjd 85 cm.

Troligen omklädd. en typknapp ersatt. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
96903. FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.

Tygklädd. Höjd 85 cm.

Antal besök: 1 188