SALONGSMÖBEL, 5 delar, rokokostil, 18/1900-tal.

968995. SALONGSMÖBEL, 5 delar, rokokostil, 18/1900-tal.

2 karmstolar, rygghöjd ca 87 cm
Salongsbord, längd ca 95 cm, bredd 65 cm, höjd 65 cm
Soffa, Längd ca 175 cm, rygghöjd 112 cm
Taburett, höjd 25 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taburett, höjd 25 cm.

Antal besök: 517