INTERNTELEFON, LM Ericsson, tidigt 1900-tal.

968984. INTERNTELEFON, LM Ericsson, tidigt 1900-tal.

Längd 21, bredd 14, höjd 28 cm.

Bruks/åldersslitage. Ej funktionstestad/ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 916