PHILIPPE STARCK. Pall med förvaring, "BuBu", plast, 2000-tal.

968785. PHILIPPE STARCK. Pall med förvaring, "BuBu", plast, 2000-tal.

Höjd 43,5 cm.

Lättare bruksslitage.

Philippe Starck (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43,5 cm.

Lättare bruksslitage.

Philippe Starck (Född 1949)

Antal besök: 3 373