OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt, 2 st, teckning, signerade Kurt V Pettersson.

968704. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt, 2 st, teckning, signerade Kurt V Pettersson.

Yttermått ram ca 52x38 cm.

Åldersslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ram ca 52x38 cm.

Antal besök: 809