STORT PARTI NYSILVERFÖREMÅL, 1900-tal.
968571. STORT PARTI NYSILVERFÖREMÅL, 1900-tal.
Ljusstakar, skålar mm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ljusstakar, skålar mm.
Ytslitage.
228