LJUSSTAKAR, 1 par, koppar, Konsthantverk Tyringe.
968525. LJUSSTAKAR, 1 par, koppar, Konsthantverk Tyringe.
Höjd 20 cm. Stämplade.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 20 cm. Stämplade.
Ytslitage.
926