GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.

GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.
968446. GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.

Sköna maj välkommen. Förlaga till omslag av Åsa-Nisse, nr 5 1985. 30x26 cm. Tidning medföljer.

Mindre ytslitage.

Gösta Gummesson (1928–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Gösta Gummesson (1928–2012)

Antal besök: 1 363